تبلیغات صوتی با بالاترین بازده

تبلیغات صوتی

تبلیغات صوتی با بالاترین بازده

تبلیغات صوتی با بالاترین بازده 768 614 kianama

تبلیغات صوتی پس از بازاریابی پیامکی، به نوعی در زمره‌ی روش های نوین تبلیغات قرار دارد.این نوع از تبلیغات با ظهور گوشی‌های تلفن هوشمند به اوج خود رسید.

در ایران، روش‌ های نوین تبلیغات در ابتدای ورود خود با مشکلات زیادی روبرو بودند.مردم به آنها اطمینان نداشتند و پذیرش تغییر از تبلیغات سنتی به روش های نوین تبلیغات برای عموم سخت بود.اما به مرور زمان، این استفاده از تبلیغات صوتی در میان عموم پذیرفته شد.

به گونه‌ای که امروزه بسیاری از سازمان‌ها و کسب و کارهای موفق برای اطلاع‌رسانی‌ها و تبلیغات خود از تبلیغات صوتی بهره می‌گیرند.

سامانه پیامک صوتی

سامانه پیامک صوتی، نرم افزاری است تحت وب که امکان ارسال پیامک صوتی را میسر می‌سازد. از طریق سامانه پیامک صوتی، می‌توان متون مختلف را با صدای یک گوینده ضبط کرد و به صورت گروهی برای جامعه هدف موردنظر ارسال کرد.

برخی از سامانه‌های صوتی، دارای استودیو مجهز و گویندگان بنامی هستند؛ بنابراین، مشتریان می‌توانند سفارش ضبط تبلیغات صوتی را خود را به شرکت ارائه‌دهنده‌ی سامانه‌ پیامک صوتی بدهند.

انتخاب گوینده نیز بر عهده‌ی مشتریان است و می‌توانند صدای دلخواه خود را برگزینند. اما سامانه پیامک صوتی، این قابلیت را دارد که مشتریان بابت گوینده هزینه‌ای پرداخت نکنند؛ و خودشان با صدای خود یا یکی از اطرافیانشان، به وسیله‌ی نرم افزار بخصوص که در سامانه پیامک صوتی تعبیه شده است، ضبط صدا انجام دهند.

محتوای پیامک صوتی انبوه

محتوای تبلیغات صوتی باید چیزی باشد که مشتری را به شنیدن آن ترغیب کند. استفاده از الفاظ نامناسب و غیر اخلاقی در پیام ها مجاز نمی باشد و این شرکت قبل از ارسال، از طریق سامانه مانیتورینگ و فیلترینگ پیامها را مورد بررسی قرار خواهد داد. بنابراین، ارسال محتوای غیر اخلاقی و شخصی ممنوع است.

شایان ذکر است که توجه به بحث مانیتورینگ و بررسی فایل‌های صوتی، بر امنیت پنل صوتی افزوده و در نهایت تعداد متقاضیان این سیستم را افزایش خواهد داد.

عموما محتواهایی همچون:

اطلاع رسانی
ارائه‌ی خدمات و محصولات جدید
ارائه‌ی تخفیفات و پیشنهادات ویژه
یادآوری‌ها
تبریک تاریخ تولد و …
در تبلیغات صوتی استفاده می‌شود.

تبلیغات صوتی به روش فراداده

سامانه پیام صوتی فرارسان ، به لطف داشتن کارشناسان فنی و برنامه‌نویسان مجرب، همواره در صدد ارائه‌ی روش های نوین تبلیغاتی است.

که در بحث تبلیغات صوتی، دو روش را به مخاطبین خود ارائه می‌دهد:

روش اول استفاده از نرم افزار هوشمند تبدیل متن به گفتار می‌باشد.

در این روش، کاربر قادر خواهد بود تا متن پیام موردنظر خود را در سامانه پیامک درج کند؛
نرم افزار به صورت خودکار آن را به صوت تبدیل کرده و برای مخاطبانی که از قبل تعیین شده‌اند، ارسال می‌نماید.

ارسال پیامک صوتی انبوه

در روش دوم، کاربر با استفاده از ابزارها و نرم افزارهای مختص ضبط صدا، متن موردنظر خود را ضبط کرده و فایل آماده شده را به سیستم می‌دهد.
سیستم به صورت خودکار با شماره ها تماس گرفته و فایل صوتی را پخش می‌کند.

4 دیدگاه

ارسال پیامک صوتی

سامانه پیام صوتی آوادنگ این امکان را به کاربران خود می دهد تا فایل صوتی ضبط شده ی مورد نظر خود را از طریق تماس تلفنی برای هزاران مخاطب خود به تلفن ثابت و همراه، ارسال و پخش نمایید. کافیست شما فهرستی را مطابق موارد مورد نظر خود شامل تاریخ و ساعات تماس، تعداد تلاش، فاصله بین تلاش ها، شماره گیرندگان را ایجاد نمایید و آن را در یک لحظه ارسال کنید.

تمام محتویات سایت مربوط به سامانه پیام صوتی کیانما می باشد