آوادنگ در دانشگاه ها و مراکز آموزشی

آوادنگ در دانشگاه ها و مراکز آموزشی

آوادنگ در دانشگاه ها و مراکز آموزشی 768 614 kianama

دانشگاه ها و مراکز آموزشی یکی از نقش های کلیدی را در کشور ایفا می کنند. بنابراین استفاده از تمامی امکانات، تکنولوژی و فناوری های نوین در آن ها بسیار حائز اهمیت است. هر کدام از این مراکز می کوشند تا بهترین خدمات را به دانشجویان، اساتید و کارکنانشان ارائه دهند. در این راستا میخواهیم توصیه هایی برای بهبود سطح کیفیت آن ها به شما عرضه کنیم.

همانطور که میدانید یکی از موارد مهم و قابل توجه در دانشگاه ها، بحث اطلاع رسانی است، به خصوص برای دانشجویان. تمامی دانشگاه ها از طریق وبسایت و یا تابلوهای اعلانات دانشگاه با دانشجویان خود در ارتباط اند. هم چنین از طریق جلسات ماهانه و یا هفتگی با اساتید ارتباط دارند. موضوعی که در این میان مطرح می شود این است که آیا تمامی دانشجویان به این راه های ارتباطی و اطلاع رسانی توجه دارند یا خیر؟شاید استفاده از روش های خلاقانه و جدید دیگر بتواند مثمرثمر باشد. یکی از این روش ها استفاده از اپراتورهای پیام صوتی نظیر آوادنگ می باشد. از این طریق شما میتوانید پیام های مهم خود را به صورت پیام صوتی به افراد ارسال کنید.

به طور مثال، فرض کنید قصد ارسال پیامی به دانشجویان به مناسبت برگزاری همایشی خاص دارید، آوادنگ به شما این امکان را می دهد تا پیام موردنظر را تنظیم کرده تا در زمان و تاریخ موردنظر به صورت خودکار ارسال شود. هم چنین، با دسته بندی مخاطبان خود و تهیه ی دفترچه تلفن در پنلتان میتوانید پیام های خود را به صورت گروهی و تنها به بخش خاصی از افراد موردنظر خود ارسال کنید. به طور مثال، در روز اول سال تحصیلی جدید میتوان با ارسال پیامی صوتی به دانشجویان تازه وارد، ورود آن ها به دانشگاه را تبریک گفت.

یکی دیگر از استفاده هایی که می توان از آوادنگ کرد، ارسال پیام هایی برای اعلام نمرات دانشجویان است، ولی شاید این سوال پیش بیاید که اگر فردی چنین پیام های مهمی را از دست دهد چه خواهد شد؟ درواقع باید گفت پیام های صوتی شما نمی سوزند. و اگر فردی پیامی را به هر دلیل از دست دهد، با تماس با شماره ی دریافتی قادر به شنیدن دوباره پیام خواهد بود، پس لازم نیست نگران پیام های از دست رفته باشید.

استفاده از برخی از سرویس های آوادنگ نظیر  آوامپ، به شما این امکان را می دهد تا پیام خود را به منطقه ای خاص از روی نقشه ارسال کنید، این روش برای زمانی مناسب است که قصد ارسال پیام هایی عمومی را دارید.

قطعا اینگونه روش های اطلاع رسانی و تبلیغات جذابیت های خاص خود را دارند. به ویژه زمانی که خود میتوانید پیام های صوتی را ضبط و پخش کنید. حتی اگر نیاز به تیم حرفه ای داشته باشید، آوادنگ به شما کمک خواهد کرد تا پیام هایتان خلاقانه و توسط گویندگان حرفه ای ضبط شود.

و از آنجا که محیط دانشگاه های بیشتر علمی و فرهنگی است همواره باید کیفیت موردتوجه قرار گیرد، بنابراین با توجه به نکات گفته شده و همچنین اهمیت دانشگاه ها و مراکز آموزشی، استفاده از روش های نوین میتواند تاثیر بسزایی در بالابردن سطح کیفی آن ها داشته باشند.

برای شروع و تست تمامی امکانات آوادنگ می توانید به صورت رایگان در سایت ثبت نام کنید و از سامانه پیام صوتی آوادنگ به صورت دمو استفاده نمایید.

ارسال پیامک صوتی

سامانه پیام صوتی آوادنگ این امکان را به کاربران خود می دهد تا فایل صوتی ضبط شده ی مورد نظر خود را از طریق تماس تلفنی برای هزاران مخاطب خود به تلفن ثابت و همراه، ارسال و پخش نمایید. کافیست شما فهرستی را مطابق موارد مورد نظر خود شامل تاریخ و ساعات تماس، تعداد تلاش، فاصله بین تلاش ها، شماره گیرندگان را ایجاد نمایید و آن را در یک لحظه ارسال کنید.

تمام محتویات سایت مربوط به سامانه پیام صوتی کیانما می باشد