استفاده از آوادنگ در فروشگاه های زنجیره ای

استفاده از آوادنگ در فروشگاه های زنجیره ای

استفاده از آوادنگ در فروشگاه های زنجیره ای 768 614 kianama

بحث فروش و رقابت در آن برای تمامی فعالان این زمینه مهم است. برای موفقیت در فروش بخصوص در فروشگاه های زنجیره ای معتبر، استفاده از روش های نوین تبلیغات و فروش حائز اهمیت است. قطعا جذب بیشتر مشتری منجر به افزایش فروش و بهبود کارایی فروشگاه می شود. در این بخش می خواهیم یکی از راه های تازه ای که در تشویق مخاطبان و مشتریان تاثیرگذار است را بیان کنیم و به توضیح آن بپردازیم.

همانطور که میدانید ارسال پیام صوتی برای بسیاری از افراد قابل توجه است، آوادنگ با روش هایی ساده و کارآمد شما را در همراهی مشتریانتان کمک خواهد کرد. یکی از سرویس های آوادنگ که میتواند مفید باشد، ارسال زماندار و سریالی است.

اگر فروشگاه شما فروش ویژه ای دارد و می خواهید آن را به روشی جذاب تر به مشتریانتان معرفی کنید. استفاده از سرویس ارسال پیام سریالی آوادنگ توصیه می شود. شما می توانید با ایجاد لیستی از مشتریان پیام صوتی ای از نوع فروش و یا تخفیفات ویژه تان به افراد ارسال کنید. این نوع از سرویس آوادنگ به شما این امکان را نیز میدهد تا پیام هایی را در بازه های زمانی خاص برای مخاطبینتان ارسال کنید، هم چنین می توانید از قبل پیامی را تهیه کنید و مشخص کنید در چه روز و ساعتی به مخاطب ارسال شود.

در هنگام ایجاد مخاطبانتان در پنل آوادنگ میتوانید مشتریان را دسته بندی کنید و پیام را بر اساس نوع مشتری و دسته بندی تان ارسال کنید. به طور مثال اگر تخفیفی دارید که شامل بخشی از مشتریان میشود از این طریق میتوان این موضوع را به آن ها اعلام کرد.

نوع دیگر ارسال پیام از طریق آواکسل است، با این سرویس میتوانید پیامی اختصاصی را به مشتریان ارسال کنید. به این معنی که میتوان پیامی حاوی اطلاعات شخصی مشتری نظیر نام و نام خانوادگی، شغل و … ارسال کرد. یقینا برای افراد شنیدن نامشان از طریق پیام صوتی جالب توجه میباشد.

از طرفی دیگرهمانطور که از نام آن پیداست فروشگاه های زنجیره ای شعب مختلفی دارند که هر کدام منطقه ای خاص را پوشش میدهند. در این صورت برای اطلاع رسانی محصولات و فروش میتوانید از سرویس آوامپ و یا آواتل استفاده کنید. در این حالت میتوانید برروی نقشه منطقه ی موردنظر را مشخص کرده و به شماره های ثابت و یا همراه آن منطقه پیام خود را ارسال کنید.

موارد گفته شده باعث میشوند شما شیوه های جدیدتری را برای اطلاع رسانی استفاده کنید و با این روش اعتماد بیشتر مشتریان را جلب نمایید.

ارسال پیامک صوتی

سامانه پیام صوتی آوادنگ این امکان را به کاربران خود می دهد تا فایل صوتی ضبط شده ی مورد نظر خود را از طریق تماس تلفنی برای هزاران مخاطب خود به تلفن ثابت و همراه، ارسال و پخش نمایید. کافیست شما فهرستی را مطابق موارد مورد نظر خود شامل تاریخ و ساعات تماس، تعداد تلاش، فاصله بین تلاش ها، شماره گیرندگان را ایجاد نمایید و آن را در یک لحظه ارسال کنید.

تمام محتویات سایت مربوط به سامانه پیام صوتی کیانما می باشد