استفاده از آوادنگ صوتی در مدارس

استفاده از آوادنگ صوتی در مدارس

استفاده از آوادنگ صوتی در مدارس 768 614 kianama

مدارس نقش مهمی در آموزش کشور ایفا میکنند. بنابراین کیفیت و سطح دانش معلمین در پیشرفت دانش آموزان و رضایت والدین مهم است. تمامی مدیران همواره سعی بر این دارند تا امکاناتی جامع و کامل را در اختیار دانش آموزان و خانواده شان قرار دهند. در این قسمت میخواهیم توصیه هایی را برای بهبود کیفیت کار آن ها عرضه کنیم که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت:

همانطور که میدانید اطلاع رسانی به موقع یکی از کارهایی است که شما به عنوان مدیر و مسئول مدرسه میبایست انجام دهید. از آنجا که تعداد دانش اموزان در مدارس زیاد است، این کار را کمی دشوار میکند. فرض کنید در رابطه با جلسه ای مهم از دانش آموزان میخواهید تا خانواده ی خود را مطلع سازند، و یا خود باید برای این جلسه با تک تک والدین تمای برقرار کنید. قطعا این کار مشکلاتی را به وجود خواهد آورد. با اپراتور پیام صوتی آوادنگ اندکی از مشکلات کاسته میشود.

پیشنهاد من به شما استفاده از سرویس ارسال سریالی آوادنگ است. این سرویس با قابلیت هایی که دارد به شما کمک خواهد کرد. کار این سرویس به این صورت است که پیامی که از قبل آماده کرده اید را میتوانید در بازه ی زمانی موردنظرتان ارسال کنید. با توجه به مثال قبلی این روش کار شما را ساده تر خواهد کرد. از طرفی به راحتی میتوان لیستی کامل با دسته بندی موردنظرتان از والدین و دانش آموزان ایجاد کرد. تا ارسال پیام های گروهی برای تان ساده شود. به طور مثال میتوانید دانش آموزان و والدین شان را براساس پایه ی آن ها دسته بندی کرد تا اخبار و اطلاعا رسانی های مهم را به گوش آن برسانید.

از آنجا که ارتباط با خانواده ها باید به صورت رسمی و در کمال احترام باشد، بهتر است پیام صوتی شما نیز با کیفیتی مناسب ایجاد شود. بنابراین میتوان با ضبط پیامتان را بر عهده ی تیم آوادنگ و گویندگان آن قرار دهید. به این طریق افراد جدیت آن را درک کرده و توجه بیشتری به پیام صوتی نشان خواهند داد.

نکته ی دیگر که میتواند برای شما حائز اهمیت باشد اطمینان از درست و به موقع رسیدن پیام هاست. اگر از آوادنگ استفاده کنید لیست جزئیات تمامی پیام های ارسالی و موفق یا ناموفق بودن آن در پنل آوادنگ قابل مشاهده است. پس نگرانی ای بابت این موضوع نداشته باشید.

به طور خلاصه برای دستیابی به سطح مطلوبتان راه های زیادی وجود دارد، با این حال موارد گفته شده برخی از قابلیت های مورداستفاده در این زمینه را بازگو کردند که به شما کمک خواهند کرد با با کیفیتی مناسب وظایف اصلی خود را به عنوان مدیر انجام دهید.

ارسال پیامک صوتی

سامانه پیام صوتی آوادنگ این امکان را به کاربران خود می دهد تا فایل صوتی ضبط شده ی مورد نظر خود را از طریق تماس تلفنی برای هزاران مخاطب خود به تلفن ثابت و همراه، ارسال و پخش نمایید. کافیست شما فهرستی را مطابق موارد مورد نظر خود شامل تاریخ و ساعات تماس، تعداد تلاش، فاصله بین تلاش ها، شماره گیرندگان را ایجاد نمایید و آن را در یک لحظه ارسال کنید.

تمام محتویات سایت مربوط به سامانه پیام صوتی کیانما می باشد