چگونه با آوادنگ در تبلیغات بیمه موفق شویم؟

چگونه با آوادنگ در تبلیغات بیمه موفق شویم؟

چگونه با آوادنگ در تبلیغات بیمه موفق شویم؟ 768 614 kianama

همانطور که می دانید بیمه ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند، و انواع مختلفی نیز دارند که هر کدام در یک بخشی می توانند به ما کمک کنند. هم چنین به دلیل اهمیت آن در زندگی رقابت بین شرکت های بیمه زیاد است. قطعا این شرکت ها به دنبال جذب مخاطب و مشتری بیشتری می باشند. آوادنگ این فرصت را در اختیار شما می گذارد و در زمینه ی تبلیغات و اطلاع رسانی سیستم تان به شما خواهد کرد.

می دانید که مبنای کار آوادنگ ارسال پیام صوتی است، که جزئیات آن می تواند در تبلیغات شما کارآمد باشد. به این صورت که شما می توانید کار فروش و تمدید بیمه هایی نطیر بیمه ی اتومبیل را با استفاده از سرویس های آوادنگ انجام دهید. همان طور که می دانید، ارسال پیام صوتی در پنل آوادنگ روش های مختلفی دارد.

یکی از این روش ها ارسال سریالی پیام می باشد. با این روش شما می توانید پیام صوتی ای با برنامه ی زمان بندی که از قبل تنظیم شده است را برای مخاطبین مشخصی ارسال نمایید. حال اگر مشترک زمان بیمه اش به پایان رسیده یا اتمام آن نزدیک است، شما می توانید به این طریق او را آگاه سازید. اگر تاریخ بیمه ی مشترکین را دسته بندی کنید و ارسال را انجام دهید دیگر نیازی به پیگیری و تماس تلفنی های مکرر با آن ها را نخواهید داشت. بنابراین کار اطلاع رسانی در این زمینه برای شما نیز آسان تر خواهید شد.

اما یکی دیگر از کاربردهای آوادنگ میتواند ارسال پیام به صورتی تبلیغات برای افراد باشد. هم چنین شما می توانید متن خود را تنظیم کرده و سفارش ضبط آن را بر عهده ی ما بگذارید. سپس پیام صوتی خود را به شماره های خاصی از یک منطقه (با استفاده از آوامپ یا آواتل) بفرستید. در این راه می توانید از بانک شماره ی آوادنگ نیز کمک بگیرید. یعنی به شماره هایی که آوادنگ برای شما دسته بندی کرده ارسال را انجام دهید. هرچه خلاقیت بیشتری در پیام صوتی خود ایجاد کنید مخاطبین بیشتری را جذب خواهید کرد.

با توجه به موارد گفته شده، اهمیت این نوع از اطلاع رسانی غیرقابل انکار است. با یک پیام صوتی، ساده و خلاق می توانید به آسانی اعتماد مشتریان خود را جلب کرده و آن ها را علاقه مند به همکاری کنید.

ارسال پیامک صوتی

سامانه پیام صوتی آوادنگ این امکان را به کاربران خود می دهد تا فایل صوتی ضبط شده ی مورد نظر خود را از طریق تماس تلفنی برای هزاران مخاطب خود به تلفن ثابت و همراه، ارسال و پخش نمایید. کافیست شما فهرستی را مطابق موارد مورد نظر خود شامل تاریخ و ساعات تماس، تعداد تلاش، فاصله بین تلاش ها، شماره گیرندگان را ایجاد نمایید و آن را در یک لحظه ارسال کنید.

تمام محتویات سایت مربوط به سامانه پیام صوتی کیانما می باشد