سامانه پیام صوتی آوادنگ

این امکان را به کاربران خود می دهد تا فایل صوتی ضبط شده ی مورد نظر خود را از طریق تماس تلفنی برای هزاران مخاطب خود به تلفن ثابت و همراه، ارسال و پخش نمایید. کافیست شما فهرستی را مطابق موارد مورد نظر خود شامل تاریخ و ساعات تماس، تعداد تلاش، فاصله بین تلاش ها، شماره گیرندگان را ایجاد نمایید و آن را در یک لحظه ارسال کنید.

آوادنگ در یک نگاه

سامانه آوادنگ با مدیریتی خلاق و جوان در سال 1394 فعالیت خود را با هدف ایجاد بزرگترین و بهترین سامانه پیام صوتی ایران آغاز نمود.
از همان ابتدا آوادنگ چهارچوب فعالیت خود را بر پایه بهبود فرهنگ استفاده از پیام صوتی و ارائه ی بهترین و جدیدترین خدمات به کاربران بنا نهاد. پس از ماه ها تلاش شبانه روزی بی وقفه و با به کارگیری کارشناسان جوان و مبتکر، اکنون مفتخریم اعلام کنیم که آوادنگ به عنوان یکی از برترین سامانه های ارسال پیام صوتی در ایران به شمار می آید.
کارشناسان آوادنگ سعی داشته اند که با ارائه ساده ترین و در عین حال کامل ترین سامانه ارسال پیام صوتی پاسخگوی نیاز تمامی کاربران محترم باشند.
در حال حاضر سامانه آوادنگ با در اختیار داشتن 15 کارشناس متعهد و بیش از 100 نماینده فعال در سراسر ایران و با تکیه بر اعتماد کاربران خود و مطابق با فناوری روز جهان به ارائه سرویس خدمات پیام صوتی در ایران می پردازد.
امیدواریم بتوانیم ضمن بهبود فرهنگ استفاده از سامانه ارسال پیام صوتی در ایران با ارائه راهکارهای نو در دنیای الکترونیک جهت کاهش اتلاف وقت و هزینه کاربران، خدمتگزار مردم ایران زمین باشیم.

کلی امکـــــــانات با خـــــرید فقــــط یک پنل

خرید یک پنل برای همیشه

“با خرید پنل کاربری یک پنل با تمامی امکانات به صورت مادام العمر به شما تعلق میگیرد “. برای این منظور در پنل ثبت نام کنید و بعد از ورود به پنل کاربری سامانه پیام صوتی را خریداری می کنید

تبلیغات با کمترین هزینه

همیشه شیوه های نوین باعث پیشرفت شما نسبت به رقبا میشود.برای مثال چند برند میشناسید که یک صدای خاص برای خود ایجاد کرده اند صدایی که هر لحظه به گوش شما میرسد بی اختیار به یاد آن برند می افتید با آوادنگ میتوانید صدای برند خود را به گوش مشتریانتان برسانید.

برتری سامانه صوتی به سایر سامانه ها

شما از اینکه پیامتان حتما به دست مشتری رسیده است مطمئن میشود حتی در صورتی که به هر علتی در لحظه ارسال پیام مخاطب در درسترس نباشد سیستم به صورت خودکار مجددا پیام را برای او ارسال میکند

معتبرترین نامهای تجاری به ما اعتماد کرده اند

افتخار ما لبخند رضایت مشتریان است، خدمات ما محدود به طراحی وب سایت نیست ما در تمام مسیر موفقیت در کنارتان خواهیم بود.

نظر برخی از مشتریان پیام صوتی آوادنگ

برخی از مشتریان آوادنگ به ما لطف داشتند و پیغام هایی برای ما ارسال کرده اند بسیار سپاسگذاریم

ارسال پیامک صوتی

سامانه پیام صوتی آوادنگ این امکان را به کاربران خود می دهد تا فایل صوتی ضبط شده ی مورد نظر خود را از طریق تماس تلفنی برای هزاران مخاطب خود به تلفن ثابت و همراه، ارسال و پخش نمایید. کافیست شما فهرستی را مطابق موارد مورد نظر خود شامل تاریخ و ساعات تماس، تعداد تلاش، فاصله بین تلاش ها، شماره گیرندگان را ایجاد نمایید و آن را در یک لحظه ارسال کنید.

تمام محتویات سایت مربوط به سامانه پیام صوتی کیانما می باشد